Álláslehetőség: Energetikai ügyintéző

A Csepeli Ingatlanhasznosítási Nonprofit Kft. felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

ENERGETIKAI ÜGYINTÉZŐ

  Az Önkormányzat tulajdonában álló ingatlanok kezelésére.

FELADATOK:

  • Kapcsolattartás az energiaszolgáltatókkal, szerződések kezelése.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel telefonon és személyes ügyfélszolgálaton keresztül egyaránt.
  • Szerződések megkötése, módosítása.
  • Előzetes számítások végzése, legelőnyösebb tarifás módozatok kiválasztása.

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség
  • Energetikus, vagy épületgépész szakképzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
  • Ügyfél és teljesítmény-centrikus szemlélet

ELŐNY:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalatok

AMIT KÍNÁLUNK:

  • 8 órás munkavégzés
  • Kihívást jelentő, változatos szakmai feladatok
  • Fiatal, együttműködő csapat

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Adminisztratív terület
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

  • 1211 Budapest, Kossuth Lajos utca 65. fszt. 2.

  • Önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével, elküldheti a kohari.krisztina@csihk.hu e-mail címre, vagy személyesen leadhatja a Csepeli Ingatlanhasznosítási Nonprofit KFT.  ügyfélszolgálatán nyitvatartási időben, Kohári Krisztinának címezve.