Álláslehetőség: Ingatlan üzemeltetési szakreferens

A CSEPELI INGATLANHASZNOSÍTÁSI NONPROFIT KFT. FELVÉTELT HIRDET AZ ALÁBBI MUNKAKÖRBE

INGATLAN ÜZEMELTETÉSI SZAKREFERENS

Főbb feladatok, munkák:

Feladata a Csepeli Ingatlanhasznosítási Nonprofit Kft.  vagyonkezelésében álló ingatlancsoportok gazdálkodási feladatainak helyi, területi egység vezetői szinten történő ellátása, az ingatlanok fenntartásainak, üzemeltetéseinek koordinálása. Szervezi a karbantartási és hibajavítási feladatokat, ideértve a gépészeti berendezések karbantartását, az épületszerkezeti és villamoshálózati javításokat. Gondoskodik az egyéb üzemeltetési feladatok ellátásáról, költöztetésről, szállításról, lomtalanításról, stb. Biztosítja a tűz és munkavédelmi előírások betartását, végrehajtja a jogszabályban és szabályzatokban előírt feladatok elvégzését. Elkészíti a területet érintő beszerzések, versenyeztetések műszaki dokumentációját, részt vesz a bonyolításban, javaslatot tesz a szerződésekre, közbeszerzések esetében előkészítő munkát végez.

Munkáját a Csepeli Ingatlanhasznosítási Nonprofit Kft.  ügyvezető irányítása alatt csoportvezetői pozícióban végzi, jelentési kötelezettsége az ügyvezető felé áll fenn. Javaslatot tesz a területi hatáskörébe tartozó szervezeti egység felépítésére, a munka megszervezésére. Beszámoltatja az alá tartozó beosztottakat, az ellenőrzést elvégzi, a munka megszervezését és a helyettesítést kialakítja. Javaslatot tesz a helyiséghasználatra és ingatlangazdai minőségében a helyiséghasznosításra.

Fejlesztések előkészítésében részt vesz, és azokra javaslatot tesz. Gondoskodik a beszerzések, megrendelt munkák, szolgáltatások műszaki és költség elszámolási szempontból történő átvételéről. Munkája során köteles szem előtt tartani a költséghatékonyságot és költségvetési kereteket.

Pályázati feltételek:

  • felsőfokú vagy főiskolai vagy egyetemi, műszaki végzettség (pl. gépészeti, műszaki menedzser, építő mérnöki)
  • MS Office (irodai alkalmazások) magas szintű ismerete
  • minimum 3 év üzemeltetési vezetői tapasztalat vagy
  • minimum 3 év kivitelezési vagy beruházói gyakorlat

Elvárt kompetenciák:

  • vezetői, szervezői készség,
  • önálló problémamegoldó képesség,
  • pontos, becsületes munkavégzés,
  • együttműködési készség.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • önéletrajz
  • iskolai végzettséget tanúsító okiratok másolatai
  • sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria juttatások a szabályzatnak megfelelően
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Teljes munkaidő
  • Felelősségteljes, önálló munka

Munkavégzés helye:

  • 1211 Budapest, Kossuth Lajos utca 65. fszt. 2.

  • Önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével, elküldheti a kohari.krisztina@csihk.hu e-mail címre, vagy személyesen leadhatja a Csepeli Ingatlanhasznosítási Nonprofit Kft.  Ügyfélszolgálatán (1211 Budapest, Kossuth Lajos utca 80.) nyitva tartási időben, Kohári Krisztinának címezve.